До відома депутатів селищної ради

Борівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, що 24 вересня  2020 року  о 10-00 год. в приміщенні селищної ради (вул.. Миру,19, смт. Борова, малий зал, 2-й поверх/ відбудеться  позачергова LХХІХ сесія селищної ради VII скликання з наступним порядком денним: 1. Про затвердження порядку денного позачергової LХХІХ сесії селищної ради VІІ скликання.

2. Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів».

          3. Про розгляд листа Борівського районного сектору ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

4. Про розгляд листа Борівської районної ради щодо усунення недоліків вимог законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки дошкільних навчальних закладів освіти, які знаходяться на балансі селищної ради.

5. Про розгляд листа Комунального некомерційного підприємства “Борівська центральна районна лікарня Борівської районної ради Харківської області” (кошти на облаштування пандусів в ФП с.Новоплатонівка та ФАП с.Шийківка).

6. Про внесення змін в рішення LXІV сесії селищної ради VIІ скликання від 18.12.2019 року «Про бюджет селищної ради на 2020рік» з урахування змін внесених рішенням LХVI, LХVIІ, LXIX, LXX, LXXІ, LXXІII, LXXІV, LXXVІ, LXXVІІ селищної ради.

7.   Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в смт. Борова по вул. Шкільна,49, гр. Мороз О.Т.

          9. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Новоплатонівка по вул. Лісовій,8, гр. Грабар Р.Д.

       10.  Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в межах с.Новоплатонівка на території Борівської селищної ради

 гр. Скибі В.А.

      11.  Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (пожежного резервуару), в смт. Борова по вул.Миру,№49а/2, гр. Марущенку В.В. 

          12.  Про внесення змін в рішення LХХІV сесії селищної ради від 11.06.2020р. № 49 „Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Шийківка по вул. Горького,  гр. Медянику О.А.»

13. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в межах с.Шийківка на території Борівської селищної ради

 гр. Медянику А.В.

           14. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в смт. Борова  по вул. Північній, гр. Небувайлу О.І.

         15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту на території Борівської селищної ради, гр. Пискун М.І.

      16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Залізничній, гр. Ларіоновій В.П.

17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд в  смт. Борова по вул. Шкільній, гр. Сотніковій А.В.

18.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М»

19. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М».

20. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М».

21.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території

Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М».

       22. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М».

       23. Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території

Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М».

      24.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території

Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М».

      25.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М».

      26.  Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території

Борівської  селищної ради, ФГ «Кириченко М».

27.Про надання  дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Борівської  селищної ради, гр. Небувайлу О.І.

28. Про списання та зняття з балансу основних засобів та інших нематеріальних активів.