Вітання Борівського селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Насамперед хочу подякувати всім депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування, які працювали  задля розвитку нашого краю, зробили вагомий  внесок у розбудову нашої   громади.

Щира вдячність вам за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, бажання зробити нашу Борівщину кращою.

Шановні працівники й депутати Борівської селищної ради! Жителі Борівщини довірили нам  представляти їхні  інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань. І ми маємо виправдати їхню довіру. Зробити все від нас залежне, аби покращити рівень життя наших земляків, аби кожен житель Борівщини пишався своїм рідним краєм.    

Вірю, що  ми зможемо реалізувати багато перспективних планів та ініціатив, якщо працюватимемо злагоджено, якщо  всі ми  вболіватимемо за рідний край, докладатимемо зусиль для  його розвитку, піклуватимемося про кожного мешканця Борівщини. 

  Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі  – зробити нашу громаду сильною і успішною. Хай розуміння і підтримка  людей завжди додають вам упевненості в тому, що ви зможете виконати найскладніші завдання.  

 Бажаю міцного здоров`я, щастя й радості, добра й злагоди,  успіху в роботі, реалізації найсміливіших задумів, здійснення найзаповітніших мрій!

Олександр Тертишний. Борівський селищний голова.