ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

           Борівська селищна рада Борівського району Харківської області оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою для виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки право на оренду якої може бути отримано на земельних торгах (аукціоні) в смт. Борова Борівського району Харківської області.

Дата проведення конкурсу – 21 червня 2016 року.

Місце проведення конкурсу – Харківська область, Борівський район, смт. Борова,         вул. Миру, 19 (приміщення виконавчого комітету Борівської селищної ради, каб. № 32).

Час проведення конкурсу – 10.00 год.

Основні характеристики земельної ділянки, на яку необхідно розробити проект землеустрою:

Адреса земельної ділянки: смт. Борова, вул. Миру, 49 «з».

Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,1000 га.

Категорія земель –  землі  промисловості.

Функціональне використання земельної ділянки – для розташування АГЗС.

Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою.

Виконавці робіт із землеустрою, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, подають до виконавчого комітету, такі документи:

–  заява про участь у конкурсі за встановленою формою;

– нотаріально посвідчена копія статуту (для юридичних осіб). При цьому, якщо виконавець робіт із землеустрою не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких  змін;

– копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою;

– копії кваліфікаційних документів щодо наявності вищої освіти відповідного рівня і

професійного спрямування фахівців, які залучаються до виконання робіт із землеустрою;

– письмова інформація щодо досвіду роботи заявника, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом;

– конкурсна пропозиція претендента, яка подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до виконавчого комітету Борівської селищної ради за адресою: 63801, Харківська область, Борівський район, смт. Борова,   вул. Миру, 19. Телефон для довідок: (05759) 6-13-65, 6-10-80.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу – не пізніше ніж за два робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу.

Останній день подачі заяв – 17 червня 2016 року.