8 травня – День пам’яті і примирення

8 мая2

Шановні ветерани Другої світової війни, жителі смт. Борова, с. Новоплатонівка, с. Шийківка та Бойні!

День пам’яті і примирення – це день, коли всі ми маємо шанс вислухати і зрозуміти один одного, осягнути, що усі ми є українцями – єдиною нацією, незважаючи на мову, якою говоримо, віру, якої дотримуємося, місце народження чи політичні вподобання.

Нині, у складний для України час, з новою силою суспільство відчуває вдячність до ветеранів Перемоги, які боролися за свободу рідного краю, мир і спокій для прийдешніх поколінь, до борців за національну незалежність, які віддавали своє життя за самостійність і демократичне майбутнє України, вільне від тоталітаризму та репресій.

Усі воїни боролися за свої переконання, за те, що вони вважали кращим. Усі воїни, незважаючи під якими прапорами вони здійснювали свій ратний подвиг, боролися за краще життя для своїх дітей і онуків, за майбутнє України.

Тому, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, прийміть шановні ветерани побажання довгих років життя, міцного здоров’я, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дня. Хай життя дарує вам побільше посмішок і радості, а нові покоління свято бережуть пам’ять про ваш безсмертний подвиг!

З повагою, Олександр Тертишний. Борівський селищний голова.