19 лютого 2016 року засідання VI сесії Борівської селищної ради

19 лютого 2016 року засідання VI сесії Борівської селищної ради

19.02.2016 року о 13-00 год. в приміщенні Борівського районного будинку культури (кім.4) /смт. Борова, вул. Миру,19/ відбудеться засідання   VI сесії селищної ради VII скликання з наступним

порядком денним:

 

 1. Про затвердження порядку денного VІ сесії селищної ради                             VІІ скликання.
 2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2015 рік.
 3. Про внесення доповнення в рішення ІІ сесії селищної ради VII скликання від 27.11.2015р. № 6 „Про затвердження Положення про постійні депутатські комісії Борівської селищної ради”.
 4. Про внесення змін до контрактів з керівниками Борівського КВКП та Борівського КП „ЖКГ” , які є комунальної власністю територіальної громади селища Борова, сіл Шийківка , Новоплатонівка та Бойні.
 5. Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в приватну власність в смт. Борова /в районі 14 кварталу/ гр. Єрмолі О.Г.
 6. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки в приватну власність в с. Шийківка по вул. Весняній, буд.58, гр. Коваленко Л.І.
 7. Про затвердження технічної документації та передачу земельної ділянки у власність в смт. Борова на 14 кварталі, гр. Пацюк В.Д.
 8. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в смт. Борова по вул. Московській, буд..22
 9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в смт. Борова, гр. Голосі В.М.
 10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення /відновлення/ меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Новоплатонівка по вул. Новій, буд.12, гр. Кучмі Л.В.
 11. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам селищної ради.
 12. Про розгляд звернення Борівського ВП Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області.
 13. Про розгляд колективного звернення мешканців вул. Жовтневої в                   смт. Борова.