День: 29.01.2019

Хто має право отримати податкову соціальну пільгу?

Пане Міністре! Я мати-одиначка, виховую двох малолітніх дітей. Працюю на 0,5 ставки у маленькому підприємстві. Отримую мінімальну заробітну плату. Більше доходів немає. Скажіть будь ласка, чи маю я право на податкову пільгу? Дякую! Ірина Комаровська Що таке податкова соціальна пільга (ПСП)? Відповідно до ст. 169 Податкового кодексу України, це право на зменшення суми загального місячного […]